Button für Menü
BUCHEN Industrial Services

BUCHEN przeprowadza równie prace w reaktorze w środowisku azotu. Life Support System (LSS) jest celowo stosowany jako główny element zabezpieczen

Usługi dotyczące reaktorów

  • Serwis reaktorów – wymiana katalizatorów

   • Zużyte katalizatory muszą być usunięte z reaktorów. Jednym ze sposobów opróżniania reaktora jest próżniowy rozładunek przy użyciu wysokiej wydajności urządzeń próżniowych, w tym urządzeń z recyrkulacją azotu. Zapewniamy załadunek reaktora zarówno z użyciem metody sock loading, jak i dense loading. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie ze standardami bezpieczeństwa, również w inertnej atmosferze (atmosferze azotu).

   Wyładunek zużytego katalizatora

   • W zależności od typu reaktora materiał można spuścić grawitacyjnie za pomocą przyrządu opróżniania umieszczonego na reaktorze lub wyssać poprzez głowicę reaktora za pomocą urządzeń zasysających o dużej wydajności, wyposażonych w układ chłodzenia N2 i recyrkulacji. Zużyty katalizator jest pakowany w odpowiednie pojemniki, a następnie przetwarzany bezpośrednio na miejscu.

   Załadunek reaktorów

   • W zależności od specyfikacji reaktory katalityczne ładujemy przy użyciu dwóch metod: ładowania na rękaw lub ładowania deszczowego. W przypadku ładowania na rękaw katalizator i materiał obojętny są ładowane za pomocą specjalnego rękawa w sposób zapewniający ochronę materiału. W przypadku ładowania deszczowego układ rotacyjny powoduje równomierny rozkład ładowanego katalizatora w reaktorze katalitycznym. Uzyskany w ten sposób wysoki stopień zagęszczenia katalizatora zapobiega powstawaniu tzw. gorących punktów.

BUCHEN Industrial Services Polska Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS
Stopka redakcyjnaPolityka PrywatnościCorporate ComplianceGrupa REMONDIS


 • Napisz do nas

  Obowiązują nasze wskazówki dotyczące ochrony danych


 • Biblioteka

  Tutaj znajdują się broszury dotyczące naszego przedsiębiorstwa oraz informacje o uzyskanych certyfikatach.
  więcej


 • Dane kontaktowe

  BUCHEN Industrial Services Polska Sp. z o.o.
  ul. Okrężna 23
  44-100 Gliwice
  Polska
  T +48 32 3305100
  F +48 32 2317016
  E-mail

© 2024 BUCHEN Industrial Services Polska Sp. z o.o.