Button for menue
BUCHEN Industrial Services Polska Sp. z o.o.

BUCHEN przeprowadza równie prace w reaktorze w środowisku azotu. Life Support System (LSS) jest celowo stosowany jako główny element zabezpieczen

Usługi dotyczące reaktorów

  • Serwis reaktorów – wymiana katalizatorów

   • Zużyte katalizatory muszą być usunięte z reaktorów. Jednym ze sposobów opróżniania reaktora jest próżniowy rozładunek przy użyciu wysokiej wydajności urządzeń próżniowych, w tym urządzeń z recyrkulacją azotu. Zapewniamy załadunek reaktora zarówno z użyciem metody sock loading, jak i dense loading. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie ze standardami bezpieczeństwa, również w inertnej atmosferze (atmosferze azotu).

   Wyładunek zużytego katalizatora

   • W zależności od typu reaktora materiał można spuścić grawitacyjnie za pomocą przyrządu opróżniania umieszczonego na reaktorze lub wyssać poprzez głowicę reaktora za pomocą urządzeń zasysających o dużej wydajności, wyposażonych w układ chłodzenia N2 i recyrkulacji. Zużyty katalizator jest pakowany w odpowiednie pojemniki, a następnie przetwarzany bezpośrednio na miejscu.

   Załadunek reaktorów

   • W zależności od specyfikacji reaktory katalityczne ładujemy przy użyciu dwóch metod: ładowania na rękaw lub ładowania deszczowego. W przypadku ładowania na rękaw katalizator i materiał obojętny są ładowane za pomocą specjalnego rękawa w sposób zapewniający ochronę materiału. W przypadku ładowania deszczowego układ rotacyjny powoduje równomierny rozkład ładowanego katalizatora w reaktorze katalitycznym. Uzyskany w ten sposób wysoki stopień zagęszczenia katalizatora zapobiega powstawaniu tzw. gorących punktów.

BUCHEN Industrial Services Polska Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS
Dane firmyDeklaracja ochrony danych


  Lokalizacje

  BUCHEN posiada oddziały w krajach Europy i na innych kontynentach.
  więcej


  Kariera

  W zakładce kariera znajdą Państwo informacje o ofertach pracy oraz możliwości zatrudnienia. Czekamy na Państwa aplikacje.
  więcej


  Biblioteka

  Tutaj znajdują się broszury dotyczące naszego przedsiębiorstwa oraz informacje o uzyskanych certyfikatach.
  więcej

© 2019 BUCHEN Industrial Services Polska Sp. z o.o.